dlaczego z nami?

brak izolacji od dominikańskiego świata, ciągły kontakt z kulturą i codziennością Dominikańczyków

brak izolacji od dominikańskiego świata, ciągły kontakt z kulturą i codziennością Dominikańczyków

Skosztujesz świeżego mango prosto ze straganu. Napijesz się wyśmienitej dominikańskiej kawy od pani, która sprzedaje ją na rogu od 20 lat.
Zatańczysz bachatę na tarasie z widokiem na najstarsze miasto w Nowym Świecie. Pojedziesz konno po dziewiczej plaży o zachodzie słońca. Poczujesz zapach najlepszej jakości tytoniu i smak cenionego w świecie rumu. Zbierzesz doświadczenia, które zostaną z Tobą do końca życia!

różne oblicza Dominikany

różne oblicza Dominikany

Dominikana kojarzona jest przede wszystkim z plażami, ale my chcemy pokazać Ci, że ten kraj jest o wiele bardziej różnorodny i zaskakujący! Zobaczysz plaże i tereny górzyste, morze i jeziora, rzeki i wodospady. Zakochasz się w soczystej florze tropikalnego klimatu wilgotnego, by później odkryć pełen kaktusów i iguan południowy krajobraz Dominikany. Będziesz w miejscach pełnych tubylców, by w kolejnych dniach odpocząć w dziewiczych zakątki wyspy.

dominikański przewodnik mówiący po polsku

dominikański przewodnik mówiący po polsku

To gwarancja autentyczności i otrzymania wiedzy „z pierwszej ręki” w ojczystym języku. NIkt nie pokaże Ci Dominikany tak dobrze jak rodowity Dominikańczyk! Masz szansę dowiedzieć się wielu ciekawostek, których nie znajdziesz w żadnym przewodniku, a o których wiedzą tylko osoby, które się tutaj urodziły i wychowały. Nasz dominikański przewodnik opowie Ci z własnego doświadczenia jak tak naprawdę wygląda życie w Dominikanie, z dala od kurortów i miejsowości turystycznych. 

małe kameralne grupy

małe kameralne grupy

Oznacza to zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika i przyjemną rodzinną atmosferę podczas wycieczek. Nie stawiamy na masówkę, liczy się dla nas jakość a nie ilość. Dzięki małym grupom możemy zobaczyć więcej, przemieszczać się szybciej i doświadczać mocniej. To wszystko sprawia, że podczas naszych wycieczek często zawiązują się przyjaźnie, które utrzymujecie długo po powrocie do Polski.

wskazówki przed, w trakcie i po podróży

wskazówki przed, w trakcie i po podróży

Dla każdego uczestnika przygotowujemy folder, w którym zawarte są m.in.: szczegółowy program wycieczki, mapa, wskazówki dot. przygotowań do podróży, a nawet słowniczek podstawowych zwrotów w j. hiszpańskim i lista produktow, które warto zakupić na Domnikanie. Przed wyjazdem otrzymujecie od nas pomoc przy wyszukiwaniu najlepszych cen biletów lotniczych oraz ofert ubezpieczeniowych. W trakcie pobytu pomagamy w wymianie pieniędzy, negocjowaniu cen oraz staramy się spenić wszystkie Wasze życzenia.