Dominikana to nasz dom i jak to w domu, znamy tutaj wszystkie kąty i zakamarki. Naszą pasją jest pokazywanie Dominikany - tej prawdziwej, autentycznej, fascynującej, często zaskakującej i nieprzewidywalnej. O niezwykłym, unikatowym klimacie!

Kiedy wiele lat temu zaczynaliśmy odkrywać wspólnie Dominikanę, szybko zdaliśmy sobie sprawę, że wcale nie jest to takie proste! To cudowny kraj, ale ma on też swoje wady ;) Chaos, dezinformacja, wysokie ceny usług turystycznych  (jeśli nie ma się rozeznania i kontaktów) to jedne z tych kwestii, z którymi boryka się każdy, kto chce zwiedzać ten kraj na własną rękę. Tutaj idealnie sprawdza się jednak zasada "im droga bardziej kręta, tym większa radość u celu" - czym bardziej oddalaliśmy się od utartych turystycznych szlaków, tym większe perełki odnajdywaliśmy. Dzięki temu nabyliśmy ogrom doświadczenia i możliwość oceny tego, co w Dominikanie jest najcenniejsze. Wiemy z kim współpracować, komu ufać, jak zminimalizować koszty, jak zadbać o bezpieczeństwo.

Od naszych pierwszych podróży w głąb Dominikany minęło jednak sporo czasu i już dziś z dumą patrzymy jak poziom dominikańskiej turystyki pnie się w górę. Nadal jednak jest ona kojarzona szczególnie z hotelami all inclusive, gdzie odgrodzeni od Dominikańczyków turyści mogą jedynie zakupić jednodniową wycieczkę fakultatywną, aby przynajmniej w ten sposób zasmakować klimatu Dominikany. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się stworzyć Pal'Caribe! Aby przybliżyć Wam wszystkie dominikańskie wspaniałości, które ciężko będzie Wam odkryć samodzielnie, o których nie dowiedzie się nawet z przewodników. 

Pal'Caribe specjalizuje się w tworzeniu unikatowych programów podróży. Wspólnym celem wszystkich naszych wyjazdów jest odkrywanie, poznawanie, smakowanie i doświadczanie Dominikany na każdy możliwy sposób. Jest to idealna opcja dla osób, które lubią czasem zejść z utartych szlaków i odkryć autentyczny klimat miejsc.

Jeśli więc masz potrzebę eksploracji Dominikany, chcesz być z dala od komercji, marzysz, żeby odkryć prawdziwe dominikańskie perełki i do tego cenisz sobie wygodę i spokojny wypoczynek bez stresu związanego z planowaniem podróży jesteś we właściwym miejscu :)

Poznaj nasze programy


Przeczytaj przykładowe opinie osób, które z nami podróżowały!